28 Şubat 2016 Pazar

Diş sağlığı hakkında

Herkese yeniden Merhaba;
Youtube kanalımdaki Diş sağlığı videomda bahsettiğim İpana 3D White perfection’ı merak edenler için bir de burda detaylı olarak yazmak istedim.
Shakira’nin bembeyaz dişleriyle reklam yüzü olduğu macunu bende bir süredir deniyorum.

27 Şubat 2016 Cumartesi

Logona Organik Nar Özlü Ve Q10 İçerikli El Kremi

Merhabalar,
Ellerimi gün içinde o kadar çok yıkarım ki, zavallı ellerim kupkuru olur sık yıkanmaktan. Bu yüzden düzenli olmasa da el kremi kullanmaya çalışıyorum. Son zamanlarda sık kullandığım Logona Organik Nar Özlü Ve Q10 İçerikli El Kreminden bahsedeyim biraz sizlere.

Buralı Olmayanlar Lokali-Logona El Kremi-Ayışığı Organik

25 Şubat 2016 Perşembe

Hc Hair Care Etkinlik Hediyeleri

Merhabalar,
Hc Hair Care markasını duymayanımız kalmamıştır eminim. Ocak ayının son günlerinde katıldığımız sevgili İlknur'un etkinliğinde güzel hediyeler göndermişti Hc Hair Care bizler için.

Buralı Olmayanlar Lokali-HC Hair Care

24 Şubat 2016 Çarşamba

Online Alışverişte Bir Premium Site: Kozmium.Com

Merhabalar,
İnternet ne kadar hayatımızın içine girdi. Günümüzün koşturmacalı dünyasında hayatımızı da kolaylaştıran bir mecra oldu internet . Öyle ki, alışverişi bile internetten yapıyoruz artık. İnternet alışverişini seven biri olarak yepyeni bir siteyle tanıştıracağım sizleri bugün; www.kozmium.com

23 Şubat 2016 Salı

Karaf Restaurant Tadım Etkinliği

Dikkat bu yazı bol miktarda protein içerir.
Uyarımı da yaptıysam eğer, sizlere yepyeni bir mekandan bahsedebilirim :))

Buralı Olmayanlar Lokali-Karaf Restaurant

17 Şubat 2016 Çarşamba

Cyrene Aha-Bha Daily Exfoliating Cotton Pads

Merhabalar,
Cyrene ürünlerini bloglarda okudukça merak ediyordum. Elimde de oldukça fazla ürün olunca bir türlü bu markadan ürün almaya sıra gelmemişti. Kasım ayının son haftasına denk gelen Black Friday indiriminde Cyrene sürpriz bir kutu çıkartınca ve kutunun fiyatı da uygun olunca fırsatı hemen değerlendirip bir sürpriz kutu da ben kapıverdim :)

Buralı Olmayanlar Lokali-Cyrene

15 Şubat 2016 Pazartesi

Mavi Ev Cafe'de " Kendi Sağlığını Koçu Ol" Söyleşisi

Merhabalar,
Son iki hafta benim için bol etkinlik ve davetlerle geçti. Geçen hafta sonu çok şirin bir mekanda faydalı bir sohbet etkinliğinde buluştuk yağan kara rağmen.
Sevgili Ayşegül ve Pelin 'in davetiyle kar-kış demeden, davete icabet etmek lazım diyerek Mavi Ev Cafe 'de söyleşi için buluştuk.
Söyleşi mekanımız Mavi Ev Cafe bir Lilliput diyarı belki de Hansel ve Gratel'in evi olarak uzun bir yazıyı hakediyor. O yüzden bu yazıda oldukça kısa bahsedeceğim Mavi Ev Cafe'den izniniz olursa :))

Buralı Olmayanlar Lokali-Mavi Ev Cafe

14 Şubat 2016 Pazar

Huzurlu Bir Mekan: Lady Cook Cafe

Merhabalar,
Ankara'da hep aynı mekanlara gitmekten sıkıldınız mı? Sıcak, samimi, evinizin konforunda bir mekan mı arıyorsunuz? Tam size göre bir mekandan bahsedeceğim bugün size.


13 Şubat 2016 Cumartesi

Türkiye'nin En Seçkin İç Giyim Markaları Dantelistan'da

Merhabalar,
Biz kadınlar için iç giyim ve pijama alışverişi başlı başına bir iştir. Pijama da bile rengi, modeli, nasıl durduğu gibi detaylara takılırız.
Sevgili İlknur 'un düzenlediği etkinlik sponsorlarından olan Dantelistan en seçkin iç giyim markalarıyla alışverişi bizler için daha da keyifli hale getirmiş.


12 Şubat 2016 Cuma

Sihirli Mavi İle Yeni Yıla Merhaba Etkinliği ( Sponsorlar )

Merhabalar,
Geçtiğimiz haftalarda katıldığım sevgili İlknur 'un etkinliğini bu yazımda anlatmıştım. Bu keyifli etkinlikten elimiz kolumuz dolu döndük.

Buralı Olmayanlar Lokali-Sihirli Mavi Etkinlik

11 Şubat 2016 Perşembe

Chef Akademi'de Cook İle Yılbaşı Yemekleri Etkinliği

Merhabalar,
İnstagramla birlikte hayatımıza #tbt diye bir kavram girdi. Peki bu #tbt ( throw back thursday ) denilen şey nedir? Her perşembe instagramda geçmişe ait bir fotoğraf paylaşmak denebilir. Bugün perşembe ve ben #tbt hakkımı blogta kullanmaya karar verdim :))
Geçtiğimiz aralık ayının son haftası sevgili Ayşegül'ün davetiyle çok eğlenceli bir etkinliğe katılmıştım. Oldukça keyifli bir ortamda, Chef Akademi'de Cook ile Yılbaşı Yemekleri pişirdik.

Buralı Olmayanlar Lokali-Chef Akademi

8 Şubat 2016 Pazartesi

Sihirli Mavi İle Yeni Yıla Merhaba Etkinliği

Merhabalar,
Yaklaşık iki ay önce sevgili İlknur ya da sizin bildiğiniz ismiyle Sihirli Mavi'den bir mesaj aldım. Beni ocak ayında yapacağı etkinliğine davet ediyordu. İlknur'un bu etkinliği uzun zamandır planladığını biliyordum ve davetini de geri çevirmedim. Geçen hafta cumartesi günü yani 30 Ocak'ta Lady Cook Cafe'de toplandık blogger arkadaşlarımızla.

Buralı Olmayanlar Lokali-Sihirli Mavi Etkinlik