28 Şubat 2015 Cumartesi

O da Güzel Atına Bindi ve Gitti


" Bir, benim kitaplarımı okuyan katil olmasın, savaş düşmanı olsun.

Sosyal Medya Mimi

Ah ben çok tembelim hem de feci tembelim. Benim canım mimcibaşım Cam Misket 'im beni mimlemişti ama ben daha yeni yapabiliyorum. O yüzden hızlı bir şekilde cevaplara geçeyim ben...

27 Şubat 2015 Cuma

Wet'n Wild Cover All Concealer Palet

Merhabalar,
Wet'n Wild markasını artık duymayanımız hatta ürünlerini kullanmayanımız kalmadı. Yabancı blog ve vlogların da pek bir överek bahsettiği kapatıcı paletinden bahsedeceğim bugün sizlere.

Buralı Olmayanlar Lokali-Wet'n Wild

25 Şubat 2015 Çarşamba

Apeks Güzellik Merkezinde Keyif Zamanı

Merhabalar,
Ocak ayı içinde sevgili arkadaşım Nesneslis blogunun sahibi Neslihan beni güzel bir etkinliğe davet etmişti. Aynı gün bazı karışıklıklardan dolayı başka bir yerde daha olmam gerektiği için bu güzel etkinlikte 1 saat kadar kalabildim. Ama Apeks Güzellik Merkezinden Özlem hanım bu etkinlik sonrası beni arayarak davet etti. Çiğdem hanım ve Özlem hanımı ancak geçen cumartesi ziyaret edebildim.


24 Şubat 2015 Salı

Yalnız Kalplerde Atar Etkinliğinden Gelen Hediyelerim

Merhabalar,
Ocak ayı benim için tam bir etkinlik ayı oldu. Sevgili Kelebek Etki'siyle düzenlediğimiz hediye etkinliğiyle beraber, yine arkadaşım olan Ece ve Aycan güzel bir etkinlik düzenlemişlerdi. Etkinliğin adı da çok güzeldi. Yalnız Kalplerde Atar. Etkinlikler ocak ayında başladı ama 14 şubat için düzenlenmişti. Şubat ayında da hediyeler sahiplerine ulaştı.
Benim etkinlik arkadaşım olan sevgili Şafak bu güzel hediyeleri göndermiş bana.

Buralı Olmayanlar Lokali

23 Şubat 2015 Pazartesi

Balkabaklı Pratik Pasta

Merhabalar,
Bugün çok ama çok pratik bir tarif paylaşacağım sizlerle.Haftaya tatlı konuşarak başlayalım, belki devamı tatlı gelir hepimiz için.
Hazır balkabağı mevsimindeyken pratik bir tatlı tarifim var.

15 Şubat 2015 Pazar

Söz Yine Bitti...


Biz ne zaman bu kadar vicdansız, bu kadar cani olduk...
İnsanlığımızı ne zaman kaybettik...
Sözün neden hep bittiği bir yer olmak zorunda...

13 Şubat 2015 Cuma

Kelebek Etkisi'nden Gelen Hediyelerim

Merhabalar,
Ocak ayı boyunca neredeyse sürekli sevgili arkadaşım Kelebek Etkisi ile düzenlediğimiz etkinlikten bahsettim blogta. Etkinliğe katılan arkadaşlarımızın seçtiği hediyeleri paylaştım sizlerle bol bol. Herkes hediyesine yavaş yavaş kavuşuyor bu hafta. Ve artık sıra benim hediyeme geldi. Kelebek Etkisi kendisi gibi zarif bir hediye paketi yolladı bana.

Buralı Olmayanlar Lokali

Geçen hafta ve bu hafta kargo şirketiyle akraba oldum :)) Geçen hafta bana kargo taşıdılar; bu hafta da ben kargolarımı yolladım.
Kelebek Etkisi'nin benim için hazırladığı hediyelerimin olduğu kargom cuma günü geldi. Kutuyu açtığımda içinden şahane bir kutu daha çıktı. Hediyelerimi biliyordum ama bu güzel kutu benim için hoş bir sürpriz oldu. Kutunun içinde de heyecanla beklediğim hediyelerimle birlikte bir kaç sürpriz daha vardı.

Buralı Olmayanlar Lokali

Büyük bir heyecanla beklediğim Real Techniques fırçalarım, kitabım ve kartpostalımla birlikte şık bir makyaj çantasıyla birlikte minik hediyeler de koymuş kutuya zarif arkadaşım.

Buralı Olmayanlar Lokali

Sevgili Kelebek Etkisi benim parmaklarımla makyaj yaptığımı öğrenince hediye seçimini makyaj fırçasından yana kullanmış. Real Techniques Core Collection ve Blush Brush'ı almış benim için. Real Techniques fırçaları henüz kullanamadım ama çok çok merak ediyorum. Ayrıntılı yazısını yazacağım kullandıktan sonra. Şık siyah makyaj çantası, Oriflame Tender Care ve Avon oje de diğer sürprizler oldu bana gelen.

Buralı Olmayanlar Lokali

Canım arkadaşımın kendisi için çok özel olan bir kitabını hediye gönderdi bana. Meave Binchy- Hayatın Ta Kendisi. Kitabı neredeyse yarıladım bile :) En kısa zamanda blogta yazacağım bu kitabı.
Nostaljik kartpostalım da aynamın üstünde yerini aldı bile. Kartpostalın arkasındaki güzel ve anlamlı yazı da bana özel kalsın :)
Bu güzel hediyeler için canım arkadaşım Kelebek Etkisi'ne çok ama çok teşekkür ederim.
Ayrıca bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan, etkinliğimize renk katan tüm arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim. Hepimiz hediyelerimizi güzel günlerde kullanalım.

Yeni etkinliklerde görüşmek üzere...10 Şubat 2015 Salı

Fikri Mühim Nescafe Coffee-Mate Kampanyası

Merhabalar,
Bir kahvesevere gelebilecek en güzel kampanya paketi geçen hafta Fikri Mühim'den geldi. Yine şık bir sunumla hazırlanmıştı paketler.

Buralı Olmayanlar Lokali-Fikri Mühim

8 Şubat 2015 Pazar

Ölürsem Yazıktır Sana Kanmadan

Ne güzel şarkıdır. Ölürsem yazıktır sana kanmadan; kollarım boynunda halkalanmadan...3 Şubat 2015 Salı

Bir Kartpostal, Bir Kitap, Bir Kozmetik Etkinliğimizin Eşleştirmeleri Tamamlandı

Merhabalar,
Sevgili arkadaşım Kelebek Etkisi ile yaptığımız etkinliğimizin sonuna yaklaştık. Bizim için çok heyecanlı bir süreçti ve katılım da bizim açımızdan gayet iyiydi. Etkinliğimizde bizimle olan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.
Etkinliğimiz için son fotoğraf gelir gelmez hemen eşleştirmeleri yaptık. En heyecanlı kısım da bu eşleştirmeler oldu. Eşleştirmeleri tamamen şansa bırakıp çekilişle belirlemeye karar verdik. Çekilişi de tek tek isimlerin yazıldığı kağıtları Kelebek Etkisi 'nin  minik kelebeği çekti ve biz de eşleştirmeyi bu şekilde tamamladık. Ve bugün etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımıza eşleştiği kişinin mail adresini yollayacağız. Böylece katılımcı arkadaşlarımız hem tanışıp kaynaşırlar, hem de biz yeni bir dostluğun başlamasına sebep oluruz belki; kim bilir :)
Bizim için önemli bir kaç isteğimiz olacak tüm katılımcı arkadaşlarımızdan. Etkinliğimizi sevgililer günü için düzenlemiştik. O yüzden kargoları en geç 9 şubatta gönderirsek 14 şubat öncesi herkes hediyesine kavuşmuş olur. Umarım gönderimde sorunlar çıkmaz ve lütfen paketlemeleri iyi yapalım ki kargo sırasında kırılan dökülen olmasın. Bu uyarıyı da kargocularımızın paket taşımadaki hassasiyetlerinden dolayı yapmak istedik.
Etkinliğimizin anafikri olan olarak kartpostallarımızı da paketlerimize eklemeyi lütfen unutmayalım. 


Buralı Olmayanlar Lokali


Aslı'nın Dünyasından Gelen Etkinlik Hediyelerimiz

Merhabalar,
Sevgili Kelebek Etkisi ile düzenlediğimiz etkinliğimizin son günlerine geldik sonunda. Bizim için oldukça heyecanlı olan bu sürecin son  fotoğrafı da sevgili Aslı'nın Dünyası 'ndan geldi.

Buralı Olmayanlar Lokali

Bu güzel hediyeler için Aslı'ya çok teşekkürler.Ve eşleşmelere de çok çok az bir zaman kaldı. Ben çok heyecanlıyım. Siz de durum ne :))

Görüşmek üzere...

2 Şubat 2015 Pazartesi

2014 mimi

Merhabalar,

Haftaya yeni bir mimle başlayalım mı ? Bu sefer ki mim canım arkadaşım Soslu Badem'imden geldi. Hemen cevaplara geçiyorum :)