29 Haziran 2015 Pazartesi

Prozinc Şampuan - Women ( 1 Kozmetik 2 Yorum )

Merhabalar,
1 Kozmetik 2 Yorum'da Prozinc Şampuan- Women var. Saç derimde yaşadığım seboraik dermatit sorunu sırasında ismini çok duyduğum Prozinc şampuanı sonunda deneme şansım oldu.

Buralı Olmayanlar Lokali- Prozinc ŞampuanProzinc şampuanlar tedavi amaçlı ürünler aynı zamanda. Saç derisinde yaşanan sorunlar, dökülme sorunu yaşayan saçlar, havasız kalan ya da güneşe maruz kalan saçlar için bir çok farklı tedavi edici ürünü var. Prozinc ürünleri Dermotek İlaç firmasının üretimi. Yerli bir firma olması benim için artı bir özellik oldu. 
İçeriğinde bulunan bitki özlerinden oluşan özel kompleks ve ipek proteiniyle saça parlaklık ve hacim vaadediyor ürün. 
Geçen yıl yaşadığım ağır seboraik dermatit atağından sonra şampuan kullanmaya korkar oldum. Prozinc'i doktorum dahil pek çok kişiden duymama rağmen kullanmaya cesaret edememiştim. Ama keşke ilk duyduğumda hatta yaşadığım ağır atak sırasında kullanmaya başlasaymışım. 
Dermatit sorunum bu aralar hafif olmakla beraber ne yazık ki zaman zaman tekrarlıyor. Yine kaşıntı ve deri döküntüsü yaşadığım bir dönemde Prozinc bana ulaşmıştı. Pek ümitli değildim etkisinden kullanmaya başladığımda açıkçası. İlk 3 kullanımda saç derimdeki kabuklanma sorununu çözdü ilk olarak. Saçlarımı Prozinc'le yıkadıktan sonra krem kullanmama da gerek kalmadı. Çünkü saçlarımı yumuşacık yaptı. Saç dökülmem kullandığım ilaçlara rağmen mevsim geçişlerinde yine de oluyordu ama Prozinc şampuanı kullandığım süre boyunca minimum seviyedeydi dökülme. 
Dermatitten dolayı yaşadığım yağlı kepek sorunumu da ortadan kaldırdı ve kepekten dolayı yaşadığımı düşündüğüm saç derimdeki kaşıntı da sona erdi.

Buralı Olmayanlar Lokali- Prozinc Şampuan

Benim gibi zaman zaman da olsa saç derisi sorunları yaşıyorsanız Prozinc Şampuanı tavsiye edebilirim. 
Benim kullandığım Prozinc şampuanın boyalı saçlar için olan çeşidiydi. Saçlarımda boya olmadığım için boyanın saça verdiği hasarı giderip gidermediğiyle ilgili yorum yapamayacağım. Boyalı saçlardaki etkisini de Kelebek Etkisi yazdı bizim için.
Diğer Prozinc ürünleri için internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Her saç yapısına ve sorununa uygun mutlaka bir Prozinc ürünü mevcut. Facebook ve İnstagram hesaplarını da takip ederek çeşitli kampanyalardan da haberdar olma şansınız olabilir.Facebook - Prozinc Türkiye

Instagram -   @prozincturkiye

Görüşmek üzere...*Ürün Prozinc tarafından denemem için gönderilmiş olup yorumlar tamamen bana ait objektif yorumlarımdır.

12 yorum:

 1. Ne güzel anlatmışsın, çok açıklayıcı olmuş :)
  Benim sıkıntımı da sen biliyorsun, bir mail atayım sorayım bakalım bana ne önerecekler.
  Öpüyorum ^.^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka senin sorunun içinde bir çözümleri vardır. Kullandığım bu ürün direkt sorunuma yönelik olmasa bile iyi gelmesinden sonra direkt soruna yönelik olan denenmeli :))
   Kalpler yolluyorum sana ben de <3 <3 <3

   Sil
 2. saçlarımdaki boyayı akıtmaya ender şampuanlardan biridir bu..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saçlarımı boyamadığım için o konudu yorumu Kelebek Etkisi yazdı. O da boyalı saçlarında memnun kaldığını yazmış.

   Sil
 3. Eşimde de seborait dermatit var. Zavallım ne çekti deri döküntülerinden. Alınası bir ürün müş. Emeğine sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deneyebilirsiniz, bana dr'um da prozinc önermişti. Bu sorunu yaşayan bilir. Gerçekten de büyük sıkıntı oluyor özellikle atak dönmelerinde.

   Sil
 4. Geçmiş olsun canım umarım saç derindeki rahatsızlığın sonsuza dek geçer öpüyorum:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğru ürünlerle baskılanıyor ama umarım geçer ve bir daha olmaz :))) Bol öpücük, bol bol kalp yolladım :))
   <3<3<3

   Sil
 5. Enem bunu hemen kocama almam lazım geliyor tam aradığı şampuan olabilir :D Öperim kiii :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saçlarını boyamıyorsa diğer çeşitlerine de bakabilirsiniz :))) Ben de öperim hem deee daha kocamaaannn :)))

   Sil