11 Mart 2018 Pazar

THE BALM’IN FENOMEN AYDINLATICILARI LİKİT FORMLARI İLE TÜRKİYE’DEKusursuz bir makyaj için fondöten ve kapatıcı seçimi kadar önem kazanan aydınlatıcılar için The Balm’dan yeni bir ürün daha geldi. Aydınlatıcı ürünler içerisinde Manizer koleksiyonu ile fenomen haline gelen The Balm’ın Türkiye’de heyecanla beklenen likit aydınlatıcıları Gratis mağazalarında satışa sunuldu. Aydınlatıcı ürünler arasında ün kazanan Mary Lou ve Bonnie Lou’nun toz formları ardından satışa sunulan likit formları Mary-Dew ve Bonnie-Dew Manizer, kremsi yapıları ve yüksek pigmentasyonları ile uygulama sonrasında herkesin dikkatini çekecek bir ışıltı kazandırıyor.

Yüzü aydınlatmak ve boyutlandırmak için kullanılan Mary-Dew ve Bonnie-Dew Manizer aydınlatıcılar göz aralıklarını açmak için göz çukurlarına, göz hatlarını yukarı kaldırmak için kaş bitimlerine, yüze boyut kazandırmak ve yüzü aydınlatmak için elmacık kemiklerine, dudak hatlarını öne çıkarmak için dudak üstlerine ve burnu daha yukarıda göstermek için burun uçlarına uygulanabilerek çoklu kullanım sağlıyor. Ayrıca Mary-Dew ve Bonnie-Dew Manizer aydınlatıcıları baz ya da fondöten içine karıştırarak yüzde daha aydınlık bir görünüm elde edilebildiği gibi rujların altlarına uygulayarak daha ışıltılı dudak görünümü sağlanabiliyor.

En çok satan The Balm ürünleri arasına hızla giriş yapması beklenen Mary-Dew ve Bonnie-Dew Manizer’ın satış fiyatları 59,90 TL.

2 yorum:

  1. mary dew fena olmayabilir :-))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Benim yakınımdaki Gratis'te Bonnie'nin testerı vardı sadece, fena durmuyordu ama Mary çok daha güzeldir bence de..

      Sil