30 Ekim 2017 Pazartesi

Ankara'lı Bloggerlarla Palabs Etkinliği

Eylül ayının son günü Ankara'lı bloggerlar olarak sevgili Nilgün 'ün davetiyle Atlı Otel'de temiz içerikli yepyeni bir marka olan Palabs etkinliğinde buluştuk. Palabs markasıyla ilk olarak Kubiş 'in etkinliğinde tanışmıştım. Dermokozmetik ürünler olması ve temiz içeriğiyle oldukça ilgimi çekmişti Palaps markası.

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımıPalabs cilt bakım ürünleri farmasotik yani eczacılık kalitesinde, ciltte hassasiyete neden olabilecek parafin, paraben ve boyar madde içermeyen dermokozmetik ürünler. Ürünlerde sertifikasyonlu  aktif ve yardımcı maddeler kullanılmış. Gerekli testlerden geçerek anti-alerjik ürünler olduğu da ayrıca belgelenmiş.

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı

Hyaluronik Asit Mucizesi sloganıyla ürünlerini bizlere sunan Palabs koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef almış bir marka ayrıca. Markanın 3 ürünü bulunuyor;  HydraLIFT Gündüz Kremi, HydraLIFT Serum ve yeni çıkarttıkları HydraLIFT Tonik. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi cildi neme doyuracak bir seri üretmiş Palabs. Ürünlerin ayrıntılı yorumlarını ilerleyen zamanlarda yazacağım.

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı

Çok keyifli ve bilgilendirici bir etkinlik oldu Palabs etkinliği. İçerikler, ürünlerin cilde etkisi ve daha birçok konu hakkında bilgiler öğrendiğimiz dolu dolu bir buluşmaydı. Hepimiz sınıfta merakla dersi dinleyen öğrenciler gibiydik. 

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı

Hem bilgilendiğimiz hem ürünleri uzun uzun incelediğimiz yine bol sohbetli bu keyifli buluşmayı hem tatlı kapatalım hem de Palabs markasının kuruluşunu kutlamak için pastamızı da kestik.  

buralıolmayanlarlokali-palabsetkinliği-ciltbakımı


Bu keyifli gün için sevgili Nilgün'e, verdikleri bilgiler ve nazik hediyeleri için Alper bey ve Ceren hanıma tekrar teşekkürler.
Bu güzel etkinliğe evsahipliği yapan Atlı Otel'e de teşekkür etmeyi unutmayalım. 

Palabs ürünlerini sadece yetkili eczanelerden ve kendi internet sayfaları palabs.com.tr den satın alabilirsiniz. Yılbaşına kadar alışveriş yaparsanız ürünleri tanıtım fiyatı olan 100 TL ye alabilirsiniz.
6 yorum:

 1. serum ve kremini denemeye başladım şimdilik beğendim diyebilirim..

  YanıtlayınSil
 2. Hem keyifli, hem de bilgilendirici bir toplantı oldu gerçekten, her anından keyif aldım! Yeniden görüşmek üzere şekerim, öptüm!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarz etkinlikleri daha çok seviyorum. Hem kargaşadan uzak hem de beraber olunca daha da keyifli oluyor..Daha sık görüşmeliyiz bence ..

   Sil
 3. Canım arkadaşım iyi ki geldin..Çok keyifli bir gün oldu.. Ürünlerle ilgili yorumlarını merakla bekliyorum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Davetin için asıl ben teşekkür ederim.. Sayende ne güzel bir markayla tanıştık..

   Sil