27 Aralık 2015 Pazar

Pierre Cassi Erkek Giyiminde 1 Numara


1970 yılından beri erkek hazır giyiminde şık ve kaliteli ürünleriyle Pierre Cassi , 40 yıllık bu tecrübesini 42 ülkeye ihraç ediyor. Ürünleri %100 yerli üretim olan marka sürekli güncellediği son moda kesimleriyle genç erkek giyimde de söz sahibi olmaya aday.Klasik takım elbiselerinin yanı sıra gömlekten kabana, smokinden papyona kadar uzanan geniş ürün çeşitliliğine ve renk skalasına sahip marka 2016 yılında da erkek hazır giyiminde 1 numara olmaya aday.


Pierre Cassi klasik tarzla modern tarzı başarılı bir şekilde harmanlayarak erkek giyiminde hem zarif hem şık bir hava yakalıyor. Özellikle blazer ceketleri beli saran kesimleriyle oldukça iddialı bir duruş sağlıyor.


Markanın uygun fiyatları ve modern kesimleriyle damatlık modelleri de damat adaylarının gözdesi olacağa benziyor.Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutması Pierre Cassi'yi rakiplerinden bir adım öne çıkartıyor. Kaliteli işçilik ve malzemeleriyle de bu memnuniyeti üst seviyede tutmayı başarıyor. Pierre Cassi  yurtdışı ve yurtiçi giyim bayilikleri vererek yani yılda daha da geniş kitlelere ulaşabilmeyi hedefliyor.
Markayı ve ürünlerini daha yakından tanımak isterseniz internet sayfaları bir tık uzağınızda...5 yorum:

 1. Hmmmm şıkmış gerçekten....çizgiliyi sevmedim bir tek çizgili sevmiyorum nedense..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boyuna çizgili zayıf gösterir ama Bücürüğüm :))

   Sil
 2. Erkek giyim bayilik için irtibata geçiniz.

  0212 458 25 25

  YanıtlaSil
 3. Hepside son derece şık görünüyor canım:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok şıklar gerçektende, keşke bize göre de birşeyler olsaydı :))

   Sil