23 Aralık 2015 Çarşamba

Barielle Asetonsuz Oje Temizleme Pedleri

Merhabalar,
Kasım ayı LilaKutu 'nun doğungünü ayıydı ve biz LilaKutu  severlere çam sakızı çoban armağanı misali hediyeler göndermişti sevgili Lilamız. Benim payıma da Barielle Asetonsuz Oje Temizleme Pedleri düşmüştü.Oje sürmeyi çok sevdiğimi ve ojelerimin çokluğunu bilmeyen kalmadı sanırım. Oje sürmek büyük keyifken çıkartmak aseton yüzünden sevimsiz olabiliyor. Aseton ojeyi çıkartmak için en güzel seçenek olmasına rağmen tırnaklara verdiği zarar ne yazık ki çok fazla. Asetonsuz oje çıkarıcılarda her zaman çok başarılı olmuyor. 
Barielle pedleri de işte bu önyargıyla kullanmaya başladım.


Buram buram çilek kokan 25 tane ped var minnak plastik ambalajının içinde. Meyve kokuları sevmiyorum ama aseton kokusundan kat be kat iyidir çilek kokusu. 


Barielle pedleri ilk önce koyu renk ojelerde denedim. Bazı markaların koyu renk ojelerinde; siyah, bordo, lacivert  gibi renklerde ve üst cila ( top coat ) uygulanmış ojelerde tek ped yeterli olmadı. Zaten ürün kullanımında da çok koyu renkteki ojelerde 2 ped kullanın diye yazmışlar. Örnek vermem gerekirse; Note, Pastel ve Flormar'ın koyu renk ojelerinde tek ped kullandım ama Pastel lacivert ojede; Flormar koyu bordo ve siyah ojede 2 ped kulladım.Açık renkli ojelerde tek ped yeterliydi. Simli ojelerde de denemeye cesaret bile etmedim :)
Tırnak etlerinde kesinlikle kurutma yapmadı. Aksine nemlendirip, besledi tırnak etlerimi.Pedlerin yağlı gibi olan yapısını pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Ayrıca pedler biraz daha kalın olabilirmiş ve kokusu da daha az olmalıymış bana göre.
Ama bu kadarcık olumsuzluğa rağmen oldukça pratik buldum Barielle pedleri. Özellikle seyahatlere giderken asetonu kat kat sarıp dökülmesin diye uğraşmak yerine bir kutu Barielle pedi bavuluma atmak büyük rahatlık olacak benim için :))
LilaKutu'ya yeni bir ürünle bizleri tanıştırdığı için tekrar teşekkürler.
Barielle markasının diğer ürünlerini de incelemek ve satın almak isterseniz LilaKutu'yu ziyaret etmeniz yeterli.

LilaKutu/Barielle

Görüşmek üzere...

*Ürün LilaKutu tarafından denemem için gönderilmiş olup yorumlar tamamen bana ait objektif yorumlarımdır.

8 yorum:

 1. Aynı düşünceleri paylaşıyoruz, kesinlikle seyahatlarda çok pratik, dökülme kırılma derdi de yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. At çantaya bitti :)) Hayat pratik olmalı değil mi ama :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Aktı, çantayı, bavulu, eşyaları kirletti derdi yok, mis gibi ;))

   Sil
 3. Çok pratik bir ürünmüs. Seyahat için de çok uygun.

  YanıtlaSil
 4. Evet seyahatlerde dökülme saçılma yapmayacağı için düşünülebilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seyahatler için çok pratik bir ürün kesinlikle :)

   Sil