15 Aralık 2013 Pazar

Oje Aşkı ( Flormar 418)

Merhabalar ,
Bahtsız bedeviliğim yine tam gaz devam etti bu hafta.Yok yok evi falan yakmaya kalkmadım yine :)) Bu sefer kargoda pasaportum kayboldu.Yarım gün koşturmanın ve personelle kavga etmenin sonucunda kavuştuk birbirimize :) Zaten bilmediğim bir ülkede bir ay kalacağım için korkuyorum bir de böyle aksilikler olunca iyice modum düşüyor.Olumlu düşün olumlu olsun diyerek kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama nafile.Yine de ben evrene olumlu bir enerji yollayım,bakarsınız olumlu dönüşü olur bana :)Bu haftanın kendi adıma yaptığım en iyi şeyi saçlarımı kestirmek oldu.Neredeyse belime gelen saçlarımı omuz hizasında kestirdim.Aslında bu kadar kısa istememiştim ama kuaförün azizliğine uğradım :) Kökü ben de nasılsa diyerek avutuyorum şimdi kendimi :))
Ve yeniden cilt doktoru serüvenim başladı bu hafta.Bu sefer ki doktor farklı bir teşhis ve farklı ilaçlar verdi.Artık çözüm olsun istiyorum.Çünkü gerçekten çok sıkıldım bu durumdan.
Haftalık raporumdan sonra güzel bir oje tanıtayım size.Epeydir oje yazısı yazmıyordum.Flormar'ın bu ojesini geçen sene almıştım; bozulmadan bu seneye gelmiş ne güzel :) Kışlık ojelerimden kendisi.Chanel paradoxal ojenin çakması denebilir.Ya da blogger deyimiyle dupesi :)) Renk güzel bir mor.Aslında içinde ışıltıları olan yanar-döner bir renk.Patlıcan moru da denebilir bu renge.

Buralı Olmayanlar Lokali

Buralı Olmayanlar Lokali

Tek katta da rengini veren bir oje ve çabuk kuruyor.Ben iki kat tercih ediyorum.Dayanıklılığı konusunda birşey diyemem çünkü en fazla 2 gün kullanıyorum ojeyi.

Buralı Olmayanlar Lokali

Bu ojenin mat halini de çok sevdim.Bu tarz renkleri kışın kullanmayı çok seviyorum.Bittiğinde yeniden alabileceğim bir renk.Umarım siz de beğenmişsinizdir :)

Görüşmek üzere..

4 yorum:

 1. bu oje bende de var ama hiç sürmemiştim. sende duruşunu çok beğendim gidip süreyim bari :)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben severek kullanıyorum bu rengi.Hemen sürüp sen de blogda paylaş :)))

   Sil
 2. Merhaba :) Blogunuzu severek takip ediyorum. Sizi de kendi bloguma beklerim - destek için siteme katılmanız beni çok mutlu eder http://nurundelidolublogu.blogspot.com.tr/ :)

  YanıtlayınSil